Zakład Polityki Oświatowej i Edukacji Obywatelskiej WSE UAM wraz z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w naukowo-szkoleniowej konferencji pt. Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością sprzężoną w przestrzeni społecznej. Teoria i praktyka, która odbędzie się 15.10.2019 na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama
Mickiewicza w Poznaniu
(ul. Szamarzewskiego 89, Aula D).

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń przedstawicieli środowiska naukowego, jak i nauczycieli praktyków, opiekunów i rodzin osób z niepełnosprawnościami, a także instytucji zajmujących się wsparciem rodzin i osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi i zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do studentów, pedagogów, nauczycieli i innych specjalistów, przedstawicieli środowisk związanych z pomocą osobom z niepełnosprawnościami, między innymi: psychologów, terapeutów, socjologów, filozofów, jak również wszystkich osób zainteresowanych tematyką konferencji.

Zobacz:

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Informacja o konferencji Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością sprzężoną w przestrzeni społecznej. 9.10.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF Informacja o konferencji Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością sprzężoną w przestrzeni społecznej.(152.9 KB)
Plakat konferencji Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością sprzężoną w przestrzeni społecznej. 9.10.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF Plakat konferencji Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością sprzężoną w przestrzeni społecznej.(838.7 KB)
Program konferencji Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością sprzężoną w przestrzeni społecznej. 9.10.2019 Unknown
PDF