Data publikacji w serwisie:

Profesjonalna organizacja wydarzeń przez PPNT

Zachęcamy do zapoznania się ofertą Biura Organizacji Konferencji PPNT. W sierpniu br. roku została podpisana Umowa Ramowa „O współpracy przy organizacji konferencji naukowych” pomiędzy PPNT Fundacji UAM a Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Szczegółowa oferta Biura Organizacji Konferencji PPNT Znajduje się na stronie: https://ppnt.poznan.pl/oferta/organizacja-konferencji/

Biuro Organizacji Konferencji działające w Poznańskim Parku Naukowo – Technologicznym Fundacji UAM zostało utworzone z myślą o wydarzeniach organizowanych w strukturach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz przez jego pracowników. Zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń naukowych, kongresów, zjazdów i konferencji. BOK Realizuje także wybrane elementy wydarzeń, np. rozliczenia finansowe. Lata doświadczenia oraz znajomość środowiska akademickiego zaowocowały odpowiednią bazą rozwiązań i rzetelnych kooperantów dla tego rodzaju wydarzeń. W ostatnich latach BOK PPNT z sukcesem współpracował z takimi wydziałami UAM jak Chemia, Biologia, Prawo i Administracja, Studia Edukacyjne czy Anglistyka.

BOK PPNT oferuje szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie przy bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych. Celem działalności Biura Obsługi Konferencji jest odciążenie pracowników naukowych w kwestiach organizacyjnych, by mogli skupić się na tym co jest ich pasją i pracą. Więcej informacji o działalności Biura Organizacji Konferencji PPNT znajdą Państwo na stronie internetowej:

https://ppnt.poznan.pl/oferta/organizacja-konferencji/

www.ppnt.poznan.pl