Zapraszamy do kontaktu naszych studentów oraz pracodawców zainteresowanych współpracą

W związku z pandemią COVID-19 z uwagi na konieczność zachowania bezpieczeństwa przenieśliśmy część naszych działań online. Konsultacje indywidualne odbywają się za pośrednictwem Skype lub MS Teams – wymagane wcześniejsze ustalenie terminu.

Dorota Pisula - Kierownik Biura Karier
e-mail: pisula@amu.edu.pl tel. (061) 829 24 95, kom. 539 979 206

Hanna Galica - Kontakt z pracodawcami, koordynator praktyk ponadprogramowych
e-mail: hannab@amu.edu.pl, tel. (061) 829 24 95

Paulina Jeszke - Doradca zawodowy
e-mail: paulina.jeszke@amu.edu.pl tel. (061) 829 24 28

Julia Isańska - Koprucka - Doradca zawodowy
e-mail: julia.isanska-koprucka@amu.edu.pl tel. (061) 829 25 11

Małgorzata Kamińska-Kozłowska - Doradca zawodowy

e-mail: malgorzata.kaminska-kozlowska@amu.edu.pl, tel. (061) 829 24 96

Aneta Grześkowiak – Doradca zawodowy (urlop)

Joanna Koczorowska – Doradca zawodowy (urlop)

Marcin Ambrozik – starszy referent
tel. (061) 829 24 96

Biuro Karier UAM powstało w 1997 roku i było wzorowane na brytyjskim modelu Careers Service. Celem naszej działalności jest pomaganie studentom w planowaniu kariery zawodowej oraz efektywnym wejściu na rynek pracy. Kładziemy nacisk na praktyczne działania, które dadzą Wam kompetencje cenione przez pracodawców.

Organizujemy dla Was

W czasie ograniczenia działalności spowodowanego pandemią koronawirusa:

 • Webinary o tematyce m. in. rozwoju różnych kompetencji, planowania kariery, budowania marki własnej.

A gdy wszystko wróci już do normalności:

 • Targi pracy Akademia Rozwoju (listopad - WMiI) oraz Kariera Na Językach (maj  - Wydział Anglistyki oraz Wydział Neofilologii),
 • Dni z Biurem Karier na Wydziałach (stoisko informacyjne biura, CV Point oraz działania towarzyszące np. udział firm poszukujących stażystów/pracowników),
 • Tydzień Międzykulturowy – kumulacja interesujących spotkań i szkoleń,
 • szkolenia i warsztaty (np. przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, symulacje rozmów kwalifikacyjnych, komunikacja, bezpieczna praca za granicą),
 • Spotkania ze Studenckim Ambasadorem Karier UE, podczas których przedstawiane są możliwości zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej w całej Europie.

Nasza oferta to również:

 • Portal z ofertami praktyk, staży i pracy, rejestracja jest darmowa!
 • Indywidualne konsultacje w zakresie poradnictwa kariery - myślisz nad zmianą kierunku studiów? Nie wiesz jak i gdzie szukać pierwszej pracy? Masz trudność z przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych? Chcesz się skutecznie przygotować do rozmowy o pracę? Napisz nam w mailu, co Cię trapi, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie!
 • Umowy o praktyki ponadprogramowe - znalazłeś pracodawcę, u którego chcesz odbyć dodatkowe godziny praktyk i zdobyć cenne doświadczenie? Nasze Biuro Karier reprezentuje Uczelnię w zakresie podpisania umowy z pracodawcą lub instytucją.
 • Praktyki w naszym biurze - jeżeli masz pomysł, jak mógłbyś wzbogacić nasze działania i chcesz się sprawdzić - zapraszamy!
 • propozycje staży oraz pracy w Instytucjach Unii Europejskiej – informacji szukajcie na fanpage EU Careers Poznań - można się przez niego również skontaktować ze Studenckim Ambasadorem Karier UE.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy, szkolimy się i stale podnosimy jakość naszych usług po to, aby oferować Wam najbardziej optymalne wsparcie w procesie wejścia na rynek pracy. Staramy się nieustannie promować wśród studentów świadomą aktywność zawodową i rozwojową już na wczesnym etapie studiów, bo wiemy, że dobrze przemyślane małe kroki przynoszą realne korzyści i dają Wam świetny start do wymarzonej kariery!

Więcej informacji znajdziecie na:

biurokarier.amu.edu.pl
www.facebook.com/biuro.karier.uam