Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego dla studentów UAM

Poradnia oferuje szeroko pojętą pomoc w zakresie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w życiu na różnych jego płaszczyznach poprzez adaptację do nowego środowiska uczelnianego, relacje z innymi, problemy osobiste i rodzinne. Wizyty mają różny charakter od konsultacji, spotkań zaprogramowanych na wsparcie, interwencji kryzysowej, po psychoterapię.

Poradniami Rozwoju i Wsparcia Psychicznego pomaga w poradzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami w życiu, m. in.:

Poradnia pomaga też w przezwyciężeniu trudności psychologicznych np. takich jak:

Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego http://ppds.home.amu.edu.pl/

„DS” Hanka
al. Niepodległości 26, pok. 13 i 14

Zapisy na spotkanie – wyłącznie dyżury telefoniczne:

Godziny dyżurów:

mgr Elżbieta Żurkiewicz - tel. 61 829 24 88

mgr Magdalena Cieślik - tel. 61 829 24 94

Dowiedz się więcej o Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego

Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego

mgr Elżbieta Żurkiewicz – psycholog, psychoterapeuta, doradca rodzinny. Absolwentka psychologii Uniwersytetu im A. Mickiewicza.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szpitalu przy ul. Polnej w Poznaniu na Oddziale Patologii Wczesnej Ciąży oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W latach 1984-1997 pracowałam jako asystent w Instytucie Psychologii prowadząc zajęcia dla studentów. Dodatkowo prowadziłam autorskie wykłady w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W dorobku akademickim kilkanaście artykułów naukowych. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą licealną oraz studencką wzbogacone licznymi kursami z zakresu pracy z osobami młodymi oraz profilaktyki. Ukończyłam kurs WTTS-u w zakresie psychoterapii systemowej zakończony certyfikatem psychoterapeuty.

mgr Magdalena Cieślik –  psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy. Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych studia magisterskie- kierunek psychologia  i od wielu lat pracuję aktywnie w zawodzie oraz zajmuję się psychoterapią.  Jestem absolwentką kursu podstawowego i zaawansowanego psychoterapeuty i doradcy systemowego i rodzinnego Wielkopolskiego Towarzystwa Terapeutów Systemowych. Ukończyłam studium Systemowej Terapii Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo Skończyłam Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

dr Agnieszka Grodzka–Bartel –   lekarz specjalista psychiatra  zajmuję się leczeniem osób dorosłych. Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1986, specjalizację z psychiatrii pierwszego stopnia uzyskałam  w roku 1991 , a drugiego stopnia w roku  1996. Ukończyłam akredytowany  przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne  czteroletni kurs psychoterapii  w Instytucie Eriksonowskim w roku 2011. Doświadczenie zawodowe zdobywałam  podczas wieloletniej pracy na oddziale psychiatrycznym oraz w poradni zdrowia psychicznego. Aktualnie prowadzę  praktykę ambulatoryjną, leczę zaburzenia związane ze stresem, zaburzenia lękowe, zaburzenia  depresyjne i nastroju , zaburzenia psychotyczne oraz zaburzenia funkcji poznawczych.

Aby umówić się na wizytę należy wyłącznie w trakcie trwania dyżuru zadzwonić do Poradni, lub wyłącznie w trakcie trwania dyżuru przyjść osobiście.