Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

https://amu.edu.pl/studenci/studenci-z-niepelnosprawnosciami

ul. Grunwaldzka 6 pok. 114

60-780 Poznań

e-mail: bon@amu.edu.pl

tel. 61 829 2055

tel. dla osób posługujących się językiem migowym: http://uam.jns.pl/

.

Pełnomocniczka Rektora UAM ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Kierowniczka Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

mgr Anna Rutz

e-mail: arutz@amu.edu.pl , bon@amu.edu.pl

tel. 61 829 2055

kom. 539 869 407

.

Administracja Biura:

.

Młodsza specjalistka ds. osób z niepełnosprawnościami

lic. Dominika Hoft

e-mail: dominika.hoft@amu.edu.pl , bon@amu.edu.pl

tel. 61 829 1210

.

Samodzielna referent ds. osób z niepełnosprawnościami

mgr Agnieszka Janicka

e-mail: agnieszka.janicka@amu.edu.pl

tel. 61 829 2243

.

Specjalista ds. projektów IT

mgr Grzegorz Sadowski

e-mail: grzegorz.sadowski@amu.edu.pl

kom. 539 698 147

.

Psychologiczny konsultant ds. procesu studiowania

mgr Szymon Hejmanowski

e-mail: szymon.hejmanowski@amu.edu.pl

kom. 730 591 791

.

Starszy specjalista ds. sprzętu i oprogramowania dla osób z niepełnosprawnością wzroku

.Administrator profilu UAM w Akademickiej Bibliotece Cyfrowej

Mgr Henryk Lubawy

e-mail: henrykl@amu.edu.pl

tel. 61 829 3789

.

Starszy Specjalista ds. osób z niepełnosprawnością wzroku

Pracownia Biblioteki Książki Mówionej

mgr Bartosz Zakrzewski

Mail. bartosz@amu.edu.pl

Tel. 61 829 3789

.

Pomocnik administracyjny

Michał Ludowicz

e-mail: michal.ludowicz@amu.edu.pl

tel. 61 829 3789