III Ogólnopolska Konferencja Naukowa: " Nauczyciel. Czas. Przestrzeń. Szkoła. Podnoszenie efektywności procesu edukacji".

28 listopada 2019 r. w przestrzeniach Hotelu Aura w Zielonej Górze znajdującego się przy ul. Leśna 15 B / al. Wojska Polskiego , w godz.10.00-17.00 odbędzie się konferencja dotycząca efektywności procesu edukacji.

Pomysłodawczynie spotkania, prof. UAM dr hab. Małgorzata Kabat i prof. UZ dr hab. Ewa Pasterniak–Kobyłecka, chcą uczynić głównym celem wydarzenia dyskusję umożliwiającą wymianę doświadczeń w zakresie polepszenia efektywności procesu edukacji po wdrożeniu nowych organizacyjnych i merytorycznych wyznaczników oddziałujących na stosowane metody i sposoby aktywizujące oświatową społeczność.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Zielonogórski oraz Szkoła Podstawowa nr 18 im. A. Fidlera w Zielonej Górze zapraszają na wydarzenie pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz nauczycieli wszystkich szczebli kształcenia.

Organizowana bezpłatna konferencja odbywa się w ramach projektu „Szkoła ćwiczeń”. Przewidziana jest również publikacja ze złożonych materiałów.

Zgłoszenia są przyjmowane do 15 listopada 2019 r. na adres mailowy E.Kobylecka@ipp.uz.zgora.pl