Data wydarzenia: -

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Europa XXI wieku”

Zapraszamy do udziału w 21. Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu „Europa XXI wieku” pt. „Europa i Unia Europejska w obliczu wyzwań lat 2020-2021”, która odbędzie się  w dniach 16-17 września 2021 r. w Collegium Polonicum w Słubicach. Organizatorami wydarzenia są Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej oraz Collegium Polonicum w Słubicach.

Słubickie spotkanie będzie płaszczyzną prezentacji wyników badań naukowych na temat aktualnych problemów Starego Kontynentu, w tym przede wszystkim zjawisk i procesów, które pogłębiły się, uwidoczniły lub zrodziły w ostatnich kilkunastu miesiącach, a więc w okresie pandemii COVID-19.

Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej: europa21.edu.pl

Zgłoszenie udziału należy wypełnić do 22 sierpnia 2021 r. poprzez stronę internetową konferencji (zakładka REJESTRACJA).

Zapraszamy!