Konkurs dla kół naukowych StRuNa 2018

Do 22 października, do godziny 23:59:59 można przesyłać zgłoszenia do ósmej edycji konkursu, w którym nagradzane są projekty i działania zrealizowane w całości lub w istotnej części między 1 października 2017 roku a 30 września 2018 r. przez koła naukowe. Konkurs organizowany jest  Fundacja Fundusz Pomocy Studentom. Celem konkursu jest nagrodzenia studentów i doktorantów, którzy zespołowo zrealizowali najciekawsze projekty naukowe.

Zgłoszenia można przesyłać do jednej z sześciu kategorii konkursowych:

• Projekt Roku,
  • Konferencja Roku,
  • Wyprawa Roku,
  • Koło Naukowe Roku,
  • Opiekun Naukowy Roku
  • Debiut Roku 2018

Należy aplikować poprzez formularze dostępne na stronie: http://konkurs.struna.edu.pl/
Autorzy najlepszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na finał konkursu, który odbędą się 17 listopada br. w Warszawie podczas kongresu IKONA2018. Gala wręczenia nagród odbędzie się 18 listopada w Warszawie. Na laureatów czekają statuetki, nagrody rzeczowe oraz upominki od organizatorów i partnerów konkursu.

Kontakt z organizatorami: kontakt@struna.edu.pl