Letni Konkurs pt. „Widok na Karierę”

Droga Studentko/Absolwentko! Drogi Studencie/Absolwencie!

Biuro Karier UAM ma dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego! Już 1 sierpnia 2024 r. rusza nasz Konkurs pt. „Widok na Karierę”!

Jak wziąć udział w Konkursie?

• Przygotuj zdjęcie – Pokaż nam swoją wizję przyszłości zawodowej! Może to być coś symbolicznego, kreatywnego, inspirującego – niech Twoja wyobraźnia działa na pełnych obrotach!
  • Dodaj komentarz – Opisz, co przedstawia Twoje zdjęcie i jakie ma dla Ciebie znaczenie w kontekście rozwoju zawodowego. Chcemy poznać Twoje marzenia i cele zawodowe!

Co możesz wygrać?

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy nagród mini, midi i maxi, a w nich ciekawe i przydatne gadżety!

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz online (dostępny od 01.08.2024) – to naprawdę proste i szybkie! Prześlij zdjęcie wraz z komentarzem – wyślij na adres bkarier@amu.edu.pl. Pamiętaj, aby w temacie maila wpisać „Konkurs pt. „Widok na Karierę”.

Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2024 r.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku dostępne są na stronie internetowej Biura Karier UAM.

Nie przegap tej szansy! Dołącz do nas i pokaż nam swoją wizję kariery!

Zapraszamy do udziału!

Zespół Biura Karier UAM