Poznaj ofertę studiów na rekrutację 2023/2024

Początek października to ważna data dla studentów. Oznacza powrót na uczelnię i rozpoczęcie roku akademickiego. To też ważny czas dla maturzystów, którzy podejdą do egzaminu w 2023 roku.

Do 30 września uczniowie szkół średnich składali wstępną deklarację maturalną i przez najbliższe tygodnie będą weryfikować swoje wybory. Mają bowiem czas do 7 lutego 2023 roku, aby złożyć ostateczną deklarację. Oznacza to, że w trakcie zajęć będą weryfikować swoją wiedzę i umiejętności, a w czasie wolnym będą poznawać oferty edukacyjne uczelni.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maturzystów. Chcemy, żebyście dokonali wyboru, dysponując jak najpełniejszymi informacjami. Tym, co możemy dla Was teraz zrobić, jest przygotowanie i udostępnienie oferty kierunków. Utworzyliśmy więc katalog, w którym znajdziecie spis kierunków, ich opisy oraz wymagania związane z procesem rekrutacji (przedmioty maturalne do wyboru oraz zasady przeliczania wyników egzaminu).

Wykaz dostępny jest na stronie uam.edu.pl w zakładce Kandydaci — Oferta studiów 2023.