Odwiedź stoisko UAM na targach edukacyjnych w Poznaniu!

Już w najbliższy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi edukacyjne. W dniach 8-9 marca zapraszamy na stoisko UAM!

Podczas targów do dyspozycji kandydatów będzie cały zespół, który odpowie na pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Cię informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze należy szczególnie zwrócić uwagę. Przede wszystkim przedstawimy Ci ofertę edukacyjną naszej uczelni. Jest ona bardzo różnorodna!

Wsparcie otrzymasz też od studentów UAM. Będą z nami właśnie po to, by opowiedzieć Ci o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się z Tobą wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą także o projektach studenckich na uczelni i wydziale.

Co więcej, na naszym stoisku będziesz mógł porozmawiać z certyfikowanym doradcą zawodowym. Będą z nami doradczynie zawodowe z Biura Karier UAM!

Czekamy na Was na Międzynarodowych Targach Poznańskich w piątek (8 marca) od godziny 10:00 do 18:00 oraz w sobotę (9 marca) już od godziny 9:00. Znajdziesz nas w hali nr 5, stoisko nr 49.

Do zobaczenia!