Cykl wykładów otwartych „IAS Invited Lectures in Bilingualism and Multilingualism”

Już 21 października o godz. 18.00 na platformie Zoom odbędzie się pierwszy wykład w ramach serii „IAS Invited Lectures in Bilingualism and Multilingualism” organizowanej przez Wydział Anglistyki i Bilingualism Matters @Poznań.

Cykl składać się będzie z 8 wykładów dotyczących szeroko pojętego zagadnienia wielojęzyczności.

W ramach serii wykłady w formie online wygłoszą: prof. Ellen Bialystok (York University in Toronto), prof. Judith F. Kroll (University of California), prof. Theo Marinis (University of Konstanz), prof. Antonella Sorace (University of Edinburgh), prof. Jean-Marc Dewaele (Birkbeck University of London), prof. Marit Westergaard (UiT the Arctic University of Norway), prof. Li Wei (University College London) oraz prof. Simone Pfenninger (University of Salzburg).

Zobacz harmonogram wykładów!

Pierwszy wykład zatytułowany „How Bilingualism Changes Minds” wygłosi prof. Ellen Bialystok. Aby wziąć w nim udział, wypełnij formularz rejestracyjny.

Więcej szczegółów dotyczących pierwszego wykładu z serii znajdziesz w ulotce promocyjnej oraz na stronie Wydziału Anglistyki i Bilingualism Matters @Poznań.

Zapraszamy!