Kursy języka niemieckiego online w Ośrodku Kultury Austriackiej

13 września br. ruszają zapisy na kursy języka niemieckiego w Ośrodku Kultury Austriackiej UAM w semestrze zimowym 2021/22. Zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom.

Dostępne poziomy zaawansowania to:

• A1 Grundstufe 1,
  • A2 Grundstufe 2,
  • B1 Zertifikat Deutsch,
  • B2 Mittelstufe,
  • C1 Oberstufe.

Ponadto:

• Powtórka od podstaw A1/A2,
  • Język niemiecki biznesowy B2/C1,
  • Konwersacje dla zaawansowanych C1/C2.

Kwalifikacja na poszczególne poziomy odbywa się na podstawie bezpłatnego testu online. Osobom zainteresowanym przesyłany jest link do testu oraz kartoteka słuchacza. Istnieje również możliwość wypełnienia testu na miejscu po umówieniu się na termin w godzinach otwarcia Ośrodka.

Cena promocyjna dla studentów oraz słuchaczy kontynuujących naukę: od 450 zł za 50 godzin lekcyjnych. Cena dla osób niebędących studentami: od 550 zł za 50 godzin lekcyjnych.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 13 września br., od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.30 poprzez kontakt telefoniczny (61 829 24 24) lub mailowy (austruni@amu.edu.pl).

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej Ośrodka Kultury Austriackiej UAM.