Data publikacji w serwisie:

XXIV Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

Już równo za miesiąc, 8 listopada 2021 r. kolejna odsłona Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. W tym roku, dostosowując się do aktualnie panujących warunków, spotkamy się zarówno na żywo, jak i online.

W ramach Festiwalu zaplanowano blisko 400 wydarzeń z różnych dziedzin nauki i sztuki. Quizy, warsztaty, wystawy, wykłady, gry, filmy i wiele innych imprez, podczas których świat nauki stanie się jeszcze bliższy i ciekawszy.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował bogaty program, w którym znajdą się wydarzenia ze wszystkich 20 wydziałów, 4 filii oraz 3 jednostek ogólnouniwersyteckich. Jesteście ciekawi czy można stworzyć grę komputerową w 10 minut? A może zastanawiacie się, czy da się pobrać odciski palców od koali? W jaki sposób sandały pomagały w zostaniu herosem? Przyjdźcie i przekonajcie się!

Inauguracja Festiwalu, wraz z transmisją, odbędzie się 8 listopada o godz. 12:00 w Auli Lubrańskiego, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.

Po więcej szczegółów zapraszamy  na naszą stronę na Facebooku www.facebook.com/PFNiS, a już wkrótce również na stronę internetową http://festiwal.amu.edu.pl, gdzie lada moment pojawi się szczegółowy program.

Do zobaczenia w listopadzie!

Pobierz informację o wybranych wydarzeniach festiwalowych