Data publikacji w serwisie:

15. badanie jakości kształcenia – przedłużony termin

Do 15 lipca br. przedłużony został termin wypełnienia ankiety, w ramach której studentki i studenci anonimowo mogą podzielić się opinią na temat studiów na UAM. Do wygrania nagrody pieniężne przeznaczone na realizację studenckiego projektu, a także godziny dziekańskie!

Dziękujemy tym, którzy wzięli udział w 15. edycji badania jakości kształcenia, i zachęcamy osoby, które jeszcze tego nie uczyniły, do wypełnienia ankiety. Czas trwania badania został przedłużony do 15 lipca, w związku z czym wyniki toczącej się wciąż (g)rywalizacji nie są jeszcze przesądzone.

Na prowadzeniu w swoich ligach nadal utrzymują się Wydział Teologiczny, Wydział Fizyki i Wydział Neofilologii, natomiast zwycięski dotychczas WNGiG został wyprzedzony przez Wydział Matematyki i Informatyki oraz Wydział Historii, które dzieli niespełna procentowa różnica we frekwencji.

Każdy wydział, który – niezależnie od ligi – uzyska 33% wypełnionych ankiet, otrzyma nagrodę w postaci godzin dziekańskich.

Cztery wydziały, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrodę pieniężną przeznaczoną na realizację najciekawszego studenckiego projektu wybranego w konkursie.

Gorąco zachęcamy do:

Po więcej szczegółów dotyczących akcji „Liczymy ankiety!” zapraszamy na stronę Samorządu Studentów UAM w mediach społecznościowych.