Dzień Studenckich Kół Naukowych

6 kwietnia odbędzie się Dzień Studenckich Kół Naukowych w Szkole Nauk o Języku i Literaturze.

Rada ds. Kształcenia Szkoły Nauk o Języku i Literaturze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniach Dnia Studenckich Kół Naukowych w Szkole Nauk o Języku i Literaturze.

Na spotkanie organizatorzy zapraszają chętne członkinie i członków już istniejących kół naukowych, jak i studentki i studentów Wydziału Anglistyki, Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej oraz Wydziału Neofilologii, którzy dopiero myślą o utworzeniu nowego koła lub o wstąpieniu do już istniejącego.

Wydarzenie będzie miało miejsce 6 kwietnia w godz. 9:00 - 12:00 w sali XVII w Collegium Minus.

W programie:

• powitanie uczestników przez prof. dr hab. Joannę Wójcik, Prorektor ds. studenckich i kształcenia
  • Studenckie koło naukowe okiem prawnika - o formalnościach związanych z założeniem koła naukowego
  • Oferta konkursów programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza zadresowanych do studentów i kół naukowych
  • Jak napisać wniosek w konkursach ID-UB dla studentów i kół naukowych?
  • Jak promować studenckie koła naukowe?

Zobacz plakat

Pobierz program