Data publikacji w serwisie:

Weź udział w Szczycie Cyfrowym ONZ – zarejestruj się!

Trwa rejestracja uczestników na Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021 r., a udział w nim można wziąć zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online.

Szczyt Cyfrowy ONZ - IGF 2021 to łącznie ponad 300 różnych aktywności (warsztaty, otwarte fora dyskusyjne, sesje grupowe i networkingowe, sesje wysokiego szczebla z udziałem przedstawicieli państw i organizacji międzynarodowych oraz sesja parlamentarna). Pod tym linkiem znajdziecie wstępny i na bieżąco aktualizowany program fazy głównej Szczytu Cyfrowego (7-10 grudnia) oraz tzw. „dnia zero” (6 grudnia).

W programie Szczytu Cyfrowego ONZ - IGF 2021 znajdują się również 83 warsztaty, które zostały wybrane przez ONZ z propozycji zgłoszonych przez osoby ze wszystkich stron świata. Dotyczą m.in. ochrony dzieci w internecie, zrównoważonej konsumpcji w ramach e-commerce, cyfrowych praw i obowiązków, czy wolności słowa w internecie.

W Szczycie Cyfrowym może wziąć udział każdy – tu znajdują się szczegóły nt. rejestracji. Dodatkowo, jednym z wydarzeń towarzyszących IGF 2021 będzie Młodzieżowy Szczyt IGF (Youth IGF). Od 10 do 12 grudnia odbędzie się tzw. IGF After Party, czyli weekend pełen innowacyjnych dyskusji i ciekawych aktywności dla młodych programistów z całego świata.

Zarejestruj się na IGF 2021

Więcej informacji nt. wydarzenia można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/igf2021

Zgłoś się już dziś!