Zespół organizacji studenckiej AIESEC prowadzi rekrutację

Zespół organizacji studenckiej AIESEC prowadzi rekrutację nowych członków na semestr letni 2024/2025. Poszukiwani są studenci zainteresowani marketingiem i promocją oraz zarządzaniem projektami i sprzedażą.

Rekrutacja trwa do 29 lutego 2024 roku. Aplikacje należy składać przez formularz dostępny na stronie organizacji. Poszukiwani są członkowie, liderzy oraz koordynatorzy do takich zespołów jak:

• B2C (Marketing i Promocja);
  • Incoming & Outgoing Global Talent (Zarządzanie projektami i sprzedaż).

Samoświadomość, motywowanie innych do działania, zorientowanie na rozwiązania oraz bycie świadomym obywatelem świata to cechy, które według AIESEC rozwinięte w młodych ludziach mogą zmienić świat!

Jeżeli podzielasz to zdanie i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do zespołu to zapraszamy do składania aplikacji na stronie: https://aiesec.pl/rekrutacja/.

Główną działalnością AIESEC jest organizacja wymian międzykulturowych, projektów językowych, wydarzeń dla studentów oraz innych inicjatyw, przez które bezpośrednio przyczynia się do działań na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

AIESEC to poznański komitet jednej z największych międzynarodowych organizacji studenckich not-for-profit. Założona została w 1948 roku, a w Polsce działa od lat 60-tych. Zrzesza ona studentów i niedawnych absolwentów interesujących się problemami otaczającego świata, rozwijaniem umiejętności przywódczych i komunikacyjnych oraz zarządzaniem.