Data publikacji w serwisie:

I Ogólnopolska „Odwrócona” Konferencja Naukowa

Dostrzegasz potencjał młodych umysłów i chcesz otwierać je na świat nauki? Uczysz w szkole ponadpodstawowej i lubisz korzystać z nietypowych metod nauczania? Masz zbuntowanych i ciekawych świata uczniów? Otwórz przed nimi świat prawdziwej nauki i stań się częścią inicjatywy, jakiej w Polsce jeszcze nie było!

14 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na webinar poświęcony pierwszej w Polsce „Odwróconej” Konferencji Naukowej dla młodzieży i świata nauki. Konferencja będzie odwrócona, bo tym razem to młodzież rzuci wyzwanie nauce. Ze spotkania wyniesiesz przebogaty „Worek Pomysłów”, jak pokazać młodym, co w nauce jest najlepsze!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Rejestracja trwa do 12 czerwca br. do godz. 18:00.

Dołącz do grona nauczycieli, którzy inwestują w przyszłość.

„Odwrócona” Konferencja Naukowa jest elementem projektu „Młodzież pyta – nauka odpowiada” realizowanego przez Studenckie Koło Naukowe KRAM (Kreatywnego Rozwoju Aktywności Młodzieży) działające przy Zakładzie Socjopedagogicznych Problemów Młodzieży Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM. Projekt jest finansowany ze środków Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Honorowy Patronat nad konferencją objęła Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM Prof. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska.