Data publikacji w serwisie:

Wiosenne kursy Uniwersytetu Otwartego

Dzisiaj o północy uruchomiona zostanie rejestracja na ostatni w tym roku akademickim, wiosenny trymestr kursów Uniwersytetu Otwartego UAM. Zaprezentowanych zostanie prawie 100 propozycji!

Uniwersytet Otwarty UAM (UO UAM) to inicjatywa mająca na celu możliwość wzięcia udziału w kursach, szkoleniach i wykładach prowadzonych na wzór akademickich i podejmującej interesującej tematyki. Zajęcia prowadzone wyłącznie przez pracowników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a udział w nich wziąć może każdy chętny, niezależnie od posiadanego wykształcenia. Jedynym warunkiem jest ukończenie 16. roku życia.

W wiosennej edycji znajdzie się prawie 100 kursów i szkoleń, a wśród nich zarówno te najpopularniejsze z poprzednich edycji (jak kursy językowe, z programowania), ale i kilkanaście nowości. Reprezentowane będą praktycznie wszystkie dziedziny nauki. Całą ofertę odnaleźć będzie można na stronie internetowej UO pod adresem uo.amu.edu.pl.

Rekrutacja na trymestr wiosenny trwać będzie do 17 marca br., natomiast zajęcia rozpoczną się pod koniec marca. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisu dokonać można poprzez stronę internetową uo.amu.edu.pl.