Data publikacji w serwisie:

Starszy referent ds. szkoleń

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko: starszy referent ds. szkoleń w ramach projektu „Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku” realizowanego przez Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.

Nr ref.: 1/BWON/2020

Zakres obowiązków:

  • Organizacja logistyczno-techniczna szkoleń i spotkań realizowanych w ramach ww. projektu;
  • Rekrutacja uczestników szkoleń;
  • Wsparcie organizacyjne przy realizacji konferencji związanych z projektem;
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z realizacją szkoleń;
  • Prowadzenie działań promocyjnych szkoleń wśród potencjalnych odbiorców;
  • Ocena efektywności prowadzonych szkoleń i raportowanie;
  • Bieżąca współpraca z kierownikiem projektu i komitetem sterującym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, doświadczenie w projektach nakierowanych na wspieranie osób z niepełnosprawnościami stanowi dodatkowy atut;
  • Otwartość na pracę w zespole różnorodnym, wysoki poziom kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych;
  • Proaktywna postawa i samodzielność w planowaniu oraz realizacji zadań;
  • Biegła obsługa pakietu MS Office;
  • terminowość i odpowiedzialność za prowadzone projekty;
  • podjęcie zatrudnienia od 1 lutego 2020

Korzyści:

  • umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu na czas określony; pierwsze trzy miesiące okres próbny z możliwością przedłużenia umowy do 31.09.2023
  • praca w renomowanej instytucji publicznej w dużym projekcie edukacyjnym;
  • praca w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na znajdowanie i wdrażanie innowacji;
  • dodatkowe benefity: dopłaty do karty sportowej OK System, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy także osoby z niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do p. Anny Rutz – kierowniczki projektu „Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku” na adres: arutz@amu.edu.pl. W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w celu rekrutacji:

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzania danych osobowych innych niż: imię, (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Termin składania aplikacji – 21.01.2020 roku

Procedura rekrutacyjna przewiduje wstępną se­lek­cję dokumentów aplikacyjnych oraz rozmowę kwalifikacyjną z wybranymi kandydatami.