Spotkanie w sprawie rekrutacji dla kandydatów zagranicznych

Rekrutacja na UAM rozpocznie się 1 czerwca. Regularnie spotykamy się z kandydatami na studia w ramach cyklu „Porozmawiajmy o studiach”. Podczas tych spotkań dostrzegliśmy potrzebę organizacji spotkania wyłącznie dla kandydatów zagranicznych. I takie spotkanie zaplanowaliśmy!

8 maja odbędzie się spotkanie dotyczące zasad rekrutacji dla kandydatów zagranicznych. Rozpocznie się o godzinie 10 w siedzibie Welcome Center  (ul.św. Marcin 78). W spotkaniu wezmą udział pracownicy Sekcji Spraw Studenckich, którzy są ekspertami w zakresie rekrutacji kandydatów zagranicznych.

Warto dodać, że UAM nieustannie rozszerza ofertę kierunków prowadzonych w języku angielskim. Uczelnia jest też aktywna w zakresie międzynarodowej wymiany akademickiej.

Zapisy na spotkanie odbywają się przez formularz. Liczba miejsc ograniczona (50 miejsc). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie w języku polskim.

Link do formularza: https://forms.gle/C7SaVYBUSeZTfP5H9