Data wydarzenia: -

81. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Koło Naukowe Miłośników Kultury i Literatury Żydowskiej „Dabru Emet” we współpracy z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i Stowarzyszeniem Łazęga Poznańska 19 i 20 kwietnia 2024 roku zapraszają na obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.

Zachęcamy do zapoznania się z programem obchodów i wzięcia udziału w wydarzeniach.

Program obchodów

19 kwietnia 2024 r.

godz. 10.00-16.00 – Akcja Żonkile, rozdawanie symbolu powstania w getcie
Miejsce: Hol główny Collegium Maius