Data publikacji w serwisie:

23 lutego startuje rekrutacja na trymestr wiosenny w Uniwersytecie Otwartym

Zakończono przygotowania do uruchomienia trymestru wiosennego w Uniwersytecie Otwartym! Rada Programowa Uniwersytetu Otwartego UAM zatwierdziła 88 kursów w tym wiele, bo prawie połowę, zupełnie nowych.

Zgodnie z harmonogramem, pełna oferta opublikowana zostanie na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego UAM tym razem trochę wcześniej – 22 lutego o godz. 23.00, natomiast zapisy na wybrane zajęcia rozpoczną się godzinę później, a więc tradycyjnie od północy, już 23 lutego. Będzie czas, by przejrzeć spokojnie pełną ofertę i podjąć przemyślane decyzje.

Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia w trymestrze wiosennym ruszają od 3 kwietnia 2024 roku.

Uniwersytet Otwarty UAM

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest miejscem edukacji dostępnym dla każdej zainteresowanej osoby niezależnie od jej dotychczasowego wykształcenia i wieku (wystarczy ukończony 16. rok życia). To miejsce dla tych, którzy chcą podjąć naukę na uniwersyteckim poziomie w wygodnej formie cyklicznych spotkań.

W ramach jednego kursu uczestnicy biorą udział w cyklu wykładów lub ćwiczeń i warsztatów trwających od 15 do 45 godzin. Udział w zajęciach jest odpłatny. Na zakończenie kursu słuchacz otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo, a po zdaniu egzaminu (dobrowolnego) uzyskuje dodatkowo świadectwo.

Odwiedź stronę internetową Uniwersytetu Otwartego UAM