.

Oferta dla szkół

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane licea oraz technika. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował dla uczniów oraz nauczycieli szkół średnich ciekawą ofertę, która jest systematycznie poszerzana.UAM organizuje wiele inicjatyw takich jak konkursy, olimpiady, wykłady otwarte, konferencje. Wszystkie aktualne propozycje można znaleźć poniżej.

.

Na stałe w kalendarz roku szkolnego wpisały się takie inicjatywy jak Poznański Festiwal Nauki i Sztuki oraz Noc Naukowców, podczas których uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i odwiedzić wydziały oraz inne jednostki UAM.

.

Mamy także propozycje dla nauczycieli, którzy dzięki organizowanym przez nasze jednostki wydarzeniom i zajęciom mogą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, m.in. kursy, warsztaty, studia podyplomowe, Uniwersytet Otwarty UAM.

.

Będę studentem

Zapraszamy szkoły średnie, w których uczą się osoby z niepełnosprawnościami, do współpracy w ramach akcji „Będę Studentem”.Więcej o programie

.

Newsletter dla szkół

Bądź na bieżąco z nowymi propozycjami UAM dla szkół.Zapisz się na newsletter!

.

Dzień Kandydata na UAM

23 i 24 października 2020 roku spotkamy się z Wami podczas Dni Kandydata, które odbędą się online.Czytaj więcej