Oferta dla szkół

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane licea oraz technika. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował dla uczniów oraz nauczycieli szkół średnich ciekawą ofertę, która jest systematycznie poszerzana.

Na stałe w kalendarz roku szkolnego wpisały się takie inicjatywy jak Poznański Festiwal Nauki i Sztuki oraz Noc Naukowców, podczas których uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i odwiedzić wydziały oraz inne jednostki UAM.

Dzięki Programowi Ambasador nasi studenci odwiedzają kandydatów w szkołach i opowiadają o studiowaniu na UAM, o tym jak się dostać na studia, jakie przedmioty należy zdawać, by zostać przyjętym na wybrane kierunki, o programie studiów oraz jak wygląda studenckie życie. Odwiedzamy szkoły w całej Polsce!

Mamy także propozycje dla nauczycieli, którzy dzięki organizowanym przez nasze jednostki wydarzeniom i zajęciom mogą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, m.in. kursy, warsztaty, studia podyplomoweUniwersytet Otwarty UAM.

UAM organizuje również wiele inicjatyw takich jak konkursy, olimpiady, wykłady otwarte, konferencje. Wszystkie aktualne propozycje można znaleźć poniżej.

Bądź na bieżąco z nowymi propozycjami UAM dla szkół.

Zapisz się na newsletter!

Dzień Kandydata na UAM

26 października 2018 odbędzie się na terenie Kampusu Morasko w Poznaniu Dzień Kandydata UAM.Weź udział

Zamów teczki na świadectwa maturalne dla swojej szkoły

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował dla szkół estetyczne teczki na świadectwa maturalne.Teczki wysyłamy nieodpłatnie do chętnych szkół.

Aby otrzymać teczki należy wypełnić, krótki formularz online. Liczba teczek jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatnie teczki na świadectwa dla swoich maturzystów!

Będę studentem

Zapraszamy szkoły średnie, w których uczą się osoby z niepełnosprawnościami, do współpracy w ramach akcji „Będę Studentem”.Więcej o programie