Oferta dla szkół

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane licea oraz technika. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował dla uczniów oraz nauczycieli szkół średnich ciekawą ofertę, która jest systematycznie poszerzana.

Na stałe w kalendarz roku szkolnego wpisały się takie inicjatywy jak Poznański Festiwal Nauki i Sztuki oraz Noc Naukowców, podczas których uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i odwiedzić wydziały oraz inne jednostki UAM.

Dzięki Programowi Ambasador nasi studenci odwiedzają kandydatów w szkołach i opowiadają o studiowaniu na UAM, o tym jak się dostać na studia, jakie przedmioty należy zdawać, by zostać przyjętym na wybrane kierunki, o programie studiów oraz jak wygląda studenckie życie. Odwiedzamy szkoły w całej Polsce!

Mamy także propozycje dla nauczycieli, którzy dzięki organizowanym przez nasze jednostki wydarzeniom i zajęciom mogą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, m.in. kursy, warsztaty, studia podyplomoweUniwersytet Otwarty UAM.

UAM organizuje również wiele inicjatyw takich jak konkursy, olimpiady, wykłady otwarte, konferencje. Wszystkie aktualne propozycje można znaleźć poniżej.

Bądź na bieżąco z nowymi propozycjami UAM dla szkół.

Zapisz się na newsletter!

Po podaniu adresu email zostanie do Państwa wysłana automatyczna wiadmość z prośbą o potwierdzenie subskrypcji newslettera. Jeżeli potwierdzenie nie dojdzie w przeciągu 15 minut, prosimy sprawdzić folder SPAM w swojej skrzynce.

Dodanie adresu newsletter@amu.edu.pl do książki adresowej, pozwoli uniknąć wpadania newslettera do spamu.

Będę studentem

Zapraszamy szkoły średnie, w których uczą się osoby z niepełnosprawnościami, do współpracy w ramach akcji „Będę Studentem”.Więcej o programie

Dzień Kandydata na UAM

26 października 2018 odbył się na terenie Kampusu Morasko w Poznaniu Dzień Kandydata UAM.Czytaj więcej