Oferta dla szkół

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane licea oraz technika. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował dla uczniów oraz nauczycieli szkół średnich ciekawą ofertę, która jest systematycznie poszerzana.UAM organizuje wiele inicjatyw takich jak konkursy, olimpiady, wykłady otwarte, konferencje. Wszystkie aktualne propozycje można znaleźć poniżej.
Na stałe w kalendarz roku szkolnego wpisały się takie inicjatywy jak Poznański Festiwal Nauki i Sztuki oraz Noc Naukowców, podczas których uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i odwiedzić wydziały oraz inne jednostki UAM.
Mamy także propozycje dla nauczycieli, którzy dzięki organizowanym przez nasze jednostki wydarzeniom i zajęciom mogą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, m.in. kursy, warsztaty, studia podyplomowe, Uniwersytet Otwarty UAM.

Będę studentem

Zapraszamy szkoły średnie, w których uczą się osoby z niepełnosprawnościami, do współpracy w ramach akcji „Będę Studentem”.Więcej o programie

Newsletter dla szkół

Bądź na bieżąco z nowymi propozycjami UAM dla szkół.Zapisz się na newsletter!

Dzień Kandydata na UAM

25 października 2019 r. gościliśmy uczniów i nauczycieli na Dniu Kandydata na UAM.Czytaj więcej