Data publikacji w serwisie:

#jestemzUAM: Kamil Biegański

Kamil Biegański – absolwent Wydziału Studiów Edukacyjnych, właściciel agencji mome.pl, twórca filmowy. W ramach cyklu #jestemzUAM zapraszamy do lektury wspomnień Kamila z czasów studiowania na UAM.

Imię i nazwisko: Kamil Biegański

Ukończony kierunek oraz wydział: Promocja zdrowia, Wydział Studiów Edukacyjnych

Obecnie wykonywany zawód: właściciel agencji mome.pl / twórca filmowy

UAM rozwinął we mnie...

...umiejętność pogodzenia studiów stacjonarnych z rozwijaniem pasji, jaką jest tworzenie filmów, która później przerodziła się w sposób na życie. Program nauczania opracowany przez Uniwersytet na kierunku Promocja zdrowia, które było i jest do dziś w kręgu moich zainteresowań, dał możliwość rozwijania się pod względem montażu i filmowania.

Najlepiej wspominam...

...ostatni rok studiów, w którym UAM ogłosił konkurs na najlepszy film promocyjny Uniwersytetu pt. „UAM Dobry Wybór”, w którym postanowiłem wziąć udział. Film, który stworzyłem, zwyciężył w tym konkursie i zaczął zyskiwać popularność wśród lokalnej, poznańskiej społeczności. Można powiedzieć, że między innymi właśnie UAM zaszczepił we mnie pewność siebie, która pozwoliła na dalsze podążanie za swoją pasją i finalnie rozwinięcie firmy mome.pl.

Największym wyzwaniem...

...było znalezienie swojego miejsca jako jedyny chłopak na roku wśród stu dziewczyn. A tak poważnie, to studia wspominam bardzo przyjemnie, wyzwaniami były oczywiście egzaminy, jednak dzięki dobremu i interesującemu programowi studiów wszystko było możliwe.

Fot. Archiwum prywatne