V Jubileuszowa Konferencja z cyklu „Nauka i praktyka w służbie człowiekowi pracy”

Zapraszamy do udziału w V Jubileuszowej Konferencji z cyklu Nauka i praktyka w służbie człowiekowi pracy, w tym roku poświęconej zagadnieniu: Charakteru prawnego wystąpienia inspektora pracy - więcej czy mniej imperium, która odbędzie się 21 września 2021 r. o godz. 10.00 w sali im. Lubrańskiego w Collegium Minus.

Konferencja będzie transmitowana online. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Organizatorami wydarzenia są Wydział Prawa i Administracji UAM oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu. Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Głównego Inspektora Pracy.

Zobacz program konferencji

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej pipwpia.amu.edu.pl.

Zapraszamy do udziału!