Świetlica dla dzieci przybyłych z Ukrainy

Informujemy, że świetlica na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM, dla dzieci, które przyjechały do Polski po 24 lutego 2022 roku z terenu objętej wojną Ukrainy, rozszerza swoją działalność.

Zapraszamy mamy (opiekunów) chcących spędzić czas w interesujący i aktywny sposób ze swoimi dziećmi. Przygotowaliśmy zabawy i animacje dla dzieci w wieku 3-10 lat. Dla chętnych dzieci i ich opiekunów zaplanowaliśmy wspólne zabawy. Mamom proponujemy chwilę wytchnienia i spotkanie przy kawie lub herbacie.

Świetlica jest czynna w poniedziałki i środy w godzinach 10.00-14.00.

Lokalizacja: Campus Ogrody, ul. Szamarzewskiego 89,budynk D, sala 021.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z panią Anitą Wróblewską-Perz: anita.wroblewska@amu.edu.pl

Повідомляємо, що світлиця (група продовженого дня) для дітей, які приїхали з України до Польщі після 24 лютого 2022 року, розширює свою діяльність.

Запрошуємо мамів (опікунів), які бажають цікаво та активно провести час зі своїми дітьми. Ми підготували ігри та анімації для дітей 3-10 років, а також спільні ігри для дітей та їхніх мам (опікунів). Пропонуємо мамам хвилинку відпочити та зустрітися за кавою або чаєм.

Світлиця працює в понеділок та середу з 10.00 до 14.00.

Місцезнаходження: Кампус Огроди, вул. Шамажєвскего 89, корпус D, кімната 021.

Зацікавлених осіб просимо сконтактувати з Анітою Врублевською-Пеж: anita.wroblewska@amu.edu.pl