Tajwańskie stypendia dla studentów i doktorantów z Ukrainy

W ramach współpracy z Polską Akademią Nauk informujemy, że Academia Sinica (AS) i Ministerstwo Nauki i Technologii (MOST) w Tajwanie uruchomiły program stypendialny dla ukraińskich studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich oraz badaczy (ze stopniem doktora), reprezentujących nauki humanistyczne i społeczne, nauki fizyczne i matematykę oraz nauki o życiu.

W ramach 3-miesięcznego stypendium pokryte będą koszty: biletów lotniczych (podróż w obie strony), zakwaterowania i wydatków na życie

Szczegóły Programu oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie internetowej Polskiej Akademii Nauk.

Angielska wersja komunikatu dostępna jest na stronie Taiwan Scholarships for Ukrainian Students and Scholars (pan.pl).