Data publikacji w serwisie:

Campus Studencki 2019 przyciągnął tłumy!

Nadmorska miejscowość  - Łazy - znów stała się studencką stolicą.  Rozpoczął się największy i najbardziej wyczekiwany wyjazd integracyjno-szkoleniowy „Campus Studencki 2019”.

Imprezy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Z pewnością każdy słyszał o największym obozie szkoleniowo-integracyjnym dla studentów z całej Polski. Do letniej studenckiej stolicy Polski przybyło ponad 1000 żaków z różnych uniwersytetów.

Pierwszego dnia nie zabrakło oficjalnej inauguracji Campusu, na którą przybyli goście z Poznania oraz Wrocławia. Wśród nich był prorektor UAM prof. Tadeusz Wallas.

- Są tutaj byli studenci, studenci oraz przyszli studenci, którzy rozpoczną swoją naukową karierę z dniem 1 października. Chciałbym pogratulować wszystkim, którzy  wybrali się na studia. Przed Wami najlepszy okres w waszym życiu. Studia to nie tylko zajęcia, laboratoria, egzaminy, ale przede wszystkim wspaniałe życie studenckie - mówił.

Organizatorzy jak co roku przygotowali bardzo bogaty program. Uczestnicy mogą skorzystać m.in. z zumby oraz kursu tańca towarzyskiego, poznać techniki makijażu, pouczyć się norweskiego, posłuchać znanych i lubianych utworów biorąc udział w silent disco, popływać w basenie podczas Pool Party, czy wykazać się pisarskimi zdolnościami, stworzyć graffiti Campusu, a także dowiedzieć się jakie tajemnice kryje Facebook oraz Snapchat.

Cały artykuł wraz z galerią zdjęć dostępny na Uniwersyteckie.pl

tekst i fot. Jagoda Haloszka