Oferta Uniwersytetu Otwartego w trymestrze zimowym 2023/2024

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął rekrutację na zimowy trymestr zajęć! Skorzystać można z oferty ponad 80 kursów, szkoleń i wykładów z różnych dziedzin nauki.

Tradycyjnie w grudniu Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął rekrutację na kolejny trymestr zajęć. Tym razem zaoferowano ponad 80 różnych propozycji. Są wśród nich najczęściej wybierane w poprzednich trymestrach kursy, ale także wiele nowości, takie jak między innymi:

• Wprowadzenie do studiów nad męskością
  • Niesamowity Meksyk – konwersacje po hiszpańsku o Meksyku na poziomie B1+
  • Wystąpienia publiczne w biznesie w kontekście wielokulturowym
  • Historia Paryża – od Lutecji do żółtych kamizelek
  • Migracje, otwartość kulturowa i wielokulturowość. Szansa czy zagrożenie dla Polski i UE?
  • Rynek mediów katolickich w Polsce. Teoria okiem praktyka
  • Ochrona danych osobowych w administracji publicznej

Z pełną gamą zajęć zapoznać się można na stronie internetowej uo.amu.edu.pl.

Na zajęcia w Uniwersytecie Otwartym zapisać się mogą wszyscy zainteresowani. Jedynym ograniczeniem jest konieczność ukończenia 16. roku życia. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja kończy się 20 grudnia, jednak w niektórych przypadkach przedłużona zostanie do 1 stycznia 2024 r. Zapisu dokonać można poprzez stronę internetową uo.amu.edu.plZajęcia w trymestrze zimowym rozpoczną się w drugiej połowie stycznia 2024 r.