Zostań wykładowcą Uniwersytetu Otwartego

Uniwersytet Otwarty UAM kontynuuje swoja działalność. Od 2016 roku zaproponowaliśmy ponad 650 kursów, na które zapisało się ponad 11 000 osób. Uruchomiliśmy do tej pory 204 kursy dla 4472 słuchaczy. Nie byłoby to możliwe bez udziału w naszym projekcie wielu wykładowców z naszej uczelni.

Rozpoczynamy przygotowania do nowego roku akademickiego. Zajęcia zaczniemy od 17 października br. a to oznacza, że powinniśmy uruchomić zapisy we wrześniu. Musimy więc mieć gotową ofertę jeszcze przed wakacjami.

W tej sytuacji zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie tematów zajęć do 24 czerwca, by mieć czas na ich opracowanie, zatwierdzenie przez Radę Programowa UO UAM i akceptacje opłat przez JM Rektora.

Cały artykuł dostępny na Uniwersyteckie.pl

tekst: prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak