Data publikacji w serwisie:

Doktoranci UAM mają najlepszy samorząd

Samorząd Doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zajął I miejsce w kategorii "Najlepszy samorząd doktorancki'" a UAM znalazł się na III miejscu w kategorii "Prodoktorancka uczelnia". Gala wręczenia nagród odbyła się 19 listopada br. w Warszawie i organizowana była przez Krajową Reprezentację Doktorantów, Warszawskie Porozumienie Doktorantów oraz Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk.

– Zwracamy uwagę na to, aby doktoranci mogli w jak najlepszy sposób funkcjonować na uczelni, aby mieli środki i warunki do prowadzenia badań – cieszy się z sukcesu prof. Przemysław Wojtaszek, prorektor do spraw projektów badawczych i doktorantów. - Ważne jest całe otoczenie, wykładowcy, promotorzy i wszystkie procedury, które są przypisane do szkół doktorskich - wszystko po to, aby doktoranci mogli w pełni ujawnić swój potencjał – dodaje prof. Wojtaszek.

Nagrodę w imieniu Uczelni odebrały: przewodnicząca Samorządu Doktorantów UAM – Marta Rajewska oraz Marlena Kaźmierska z samorządu.

Fot.  archiwum Samorządu Doktorantów UAM

Kontakt

Agnieszka Książkiewicz

61 829 4048