II edycja "SGroup PhD Cup - Training and Competition in Science Communication"

Europejska sieć akademicka SGroup, której członkiem jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ogłasza nabór do drugiej edycji "SGroup PhD Cup - Training and Competition in Science Communication" – inicjatywy powstałej w ramach SGroup Think Tank Academy for Doctoral Education.

Uczestnicy programu wezmą udział w szkoleniu z zakresu umiejętności miękkich finansowanym przez SGroup. Będą mieli również szansę zawalczyć o stypendium PhD Mobility Grant w wysokości do 1000 € na prowadzenie badań za granicą.

Do programu mogą zgłosić się doktoranci prowadzący badania, pragnący podzielić się ich wynikami z szerszą publicznością. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 marca 2023 r. za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej organizatora.

Dowiedz się więcej i weź udział w programie!