Zbiórka Samorządu Doktorantów UAM w ramach akcji „Szlachetna Paczka”

Samorząd Doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zachęca do wzięcia udziału w zbiórce organizowanej w ramach akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.

„Wielokrotnie mijamy osoby bezdomne na ulicach. Nawet gdy zdarzy nam się im pomóc, odczuwamy niedosyt, zastanawiając się, czy nasze wsparcie mogłoby sięgnąć dalej. To uczucie jest obecne również w nas – członkach Samorządu Doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku postanowiliśmy przełamać obojętność i dołączyć do Szlachetnej Paczki, aby sprawić, że czyjeś Święta Bożego Narodzenia staną się pełne radości.

Poruszyła nas historia Pana Tomasza, człowieka o wielkim sercu, który od wielu lat zmaga się z trudnościami, takimi jak bezdomność, problemy zdrowotne oraz tragiczna utrata bliskich. W tym wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia, możemy razem sprawić, że Pan Tomasz poczuje ciepło i troskę. Jego historia jest pełna wyzwań, ale razem możemy być dla niego światełkiem nadziei. Dlatego pragniemy Was serdecznie zaprosić do włączenia się w naszą zbiórkę Szlachetnej Paczki dla Pana Tomasza.” – piszą doktoranci.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie internetowej zbiórki:

Dowiedz się więcej i weź udział w zbiórce!