Data publikacji w serwisie:

Chcesz wiedzieć więcej o naszych kierunkach?

Za Tobą maturalny maraton? Zostały ostatnie egzaminy, które dzielą Cię od najdłuższych w Twoim życiu wakacji? To dobra pora, aby pomyśleć o tym, co robić po wakacjach i jaką przyszłość wybrać.

Najbliższe kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt dni będzie wyjątkowych. Późne pobudki, leniwe poranki, wolno płynące dni i długie wieczory — brzmi świetnie? Jeśli dołożyć do tego kubek parującej jeszcze kawy i przegląd propozycji związanych z Twoją przyszłością — to pomysł idealny!

Właśnie w ten sposób możesz poznać ofertę edukacyjną UAM i zadecydować o swojej przyszłości. Z kubkiem aromatycznej kawy w ręce, w wygodnym dresie, przed ekranem komputera we własnym domu. Wystarczy jeden klik. Dlaczego warto poznać naszą propozycję studiów? Jesteśmy przekonani, że zarówno umysły ścisłe, jak i dusze humanistyczne, znajdą u nas wymarzony kierunek. Skąd nasza pewność?

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to jeden z trzech najlepszych uniwersytetów klasycznych w kraju. Uczelnia jako jedna z dziesięciu w Polsce otrzymała status uczelni badawczej. Kandydatom na studia oferujemy 125 kierunków oraz ponad 200 specjalności. Możesz więc wybierać spośród 367 propozycji. Tak bogata oferta edukacyjna daje wiele możliwości. Wiemy jednak, że zapoznanie się z nią może być kłopotliwe. Dlatego zadbaliśmy, aby wszystkie informacje były dostępne dzięki jednemu kliknięciu.

Warto zapamiętać jeden adres. Na stronie rekrutacja.uam.edu.pl znajdziecie nie tylko terminy rekrutacji i wymagania rekrutacyjne, ale też informacje opisowe o kierunku oraz katalog przedmiotów. W sekcji opisowej przygotowaliśmy też informacje o kompetencjach absolwenta oraz perspektywach zawodowych. Tym samym w jednym miejscu zebraliśmy wszystko, co istotne dla kandydatów na studia.

Przekonaj się sam!