Data wydarzenia:

Dzień Kandydata na UAM

Jesteś przyszłą maturzystką/przyszłym maturzystą? Przed Tobą wybór uczelni? Do matury został Ci rok i wciąż nie wiesz, jakie przedmioty wybrać? Poszukujesz informacji o UAM? A może chcesz się tylko upewnić, że UAM to dobry wybór? Chcemy Ci to ułatwić! 28 maja od godz. 10.00 zapraszamy na Dzień Otwarty na UAM online!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wykonaj poniższe kroki.

Krok 1:
Zarejestruj się na nasze wydarzenie: https://dzienkandydata.amu.edu.pl/info

Krok 2:
Skorzystaj z tego adresu, żeby zobaczyć część platformy dla Was! Poznaj wydziały i jednostki, zapoznaj się z kierunkami studiów: https://dzienkandydata.amu.edu.pl/live/expo

Krok 3:
Czekaj na maile z informacjami od nas i do zobaczenia 28 maja!

Wszystkim zainteresowanym kandydatkom i kandydatom przekażemy informacje na temat uczelni, rekrutacji na UAM czy proponowanych przez wydziały kierunków.

Osoby, które już teraz chciałyby dowiedzieć się więcej o ofercie UAM, mogą śledzić dedykowany im Blog Kandydata, zaglądać na stronę uczelni lub polubić nasze kanały w mediach społecznościowych.

Co będzie na Was czekać 28 maja? Przedstawimy najważniejsze informacje, dotyczące:

  • procesu rekrutacji,
  • uczelni,
  • warunków studiowania,
  • pomocy materialnej,
  • samorządu studenckiego i organizacji studenckich,
  • wymian zagranicznych.

Pokażemy Wam również najciekawsze badania naukowe z UAM, a także wspomożemy doradztwem zawodowym.

Od godz. 12.00 zapraszamy na spotkania wydziałowe i kierunkowe, które pozwolą Wam dowiedzieć się więcej o Waszym wymarzonym kierunku studiów. Więcej szczegółów już wkrótce.

Do zobaczenia!