Data publikacji w serwisie:

Weź udział w konkursie i wygraj Indeks Filmoznawstwa UAM!

Chcesz poszerzać swoją wiedzę filmową na poziomie profesjonalnej dydaktyki akademickiej? Uwielbiasz myśleć i pisać o filmie? Rozważasz studia humanistyczne zorientowane medialnie? Weź udział w 5. edycji Konkursu o Indeks Filmoznawstwa UAM!

Dla kogo?

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które przystąpią do egzaminu maturalnego w 2022 r. lub zdały egzamin maturalny w 2021 r.

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie, napisz recenzję dowolnie wybranego filmu i prześlij ją do 30 kwietnia br. na adres  e-mai: konkurs.indeks@gmail.com. Szczegółowe wymagania dotyczące pracy znajdują się w Regulaminie.

Jury w drodze głosowania wybierze pięć najlepszych prac. Finaliści zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w drugim etapie konkursu (test wyboru i rozmowa z komisją konkursową).

Do wygrania...

...indeks studenta pierwszego roku studiów licencjackich na kierunku Filmoznawstwo i kultura mediów, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Szczegółowe informacja znajdują się w Regulaminie oraz na stronie konkursu na Facebooku. Zapytania prosimy przesyłać na adres e-mail: konkurs.indeks@gmail.com