Data publikacji w serwisie:

Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne - poznaj ten kierunek

Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne to jedna z wielu propozycji UAM. Jest jednak wyjątkowa. Dlaczego? To propozycja dla osób, które są  interdyscyplinarne, zdyscyplinowane i wielozadaniowe.

MISHiS to  przede wszystkim oferta stworzona z myślą o osobach, które chcą rozwijać się w kilku dziedzinach równocześnie. Studenci MISHiS mają prawo do uczęszczania na zajęcia prowadzone na wszystkich kierunkach i specjalnościach oferowanych na wydziałach uczestniczących w Programie. Każdy student na początku studiów otrzymuje zaświadczenie o Indywidualnej Organizacja Studiów (IOS). Zaciekawiony?

Jeśli tak, koniecznie dołącz do spotkania ze studentami Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych. Spotkanie odbędzie się 16 maja w siedzibie Welcome Center (ul.św. Marcin 78). Rozpocznie się o godzinie 11:00. Będzie to okazja do rozmowy z Kornelią  Starczewską oraz Janem Ostrowskim o tym, jak wygląda ich plan zajęć, program studiów oraz jakie możliwości daje MISHiS.

Zapisz się na spotkanie

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu "Porozmawiajmy o studiach". Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz. Możliwa jest rezerwacja miejsc indywidualnych oraz grupowych (grupa do 25 osób). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt organizatora.

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Przewidujemy też czas na pytania i liczymy, że będzie ich sporo.