"Poznań Przyciąga" - w tym roku to 4 webinary. Zapraszamy.

Maturzysto, Maturzystko, Twoja kariera zaczyna się od…webinaru! Czeka Cię wybór uczelni i decyzja o kierunku studiów? Potrzebujesz podpowiedzi? Szukasz informacji o poznańskich uczelniach? W tym roku kampania "Program Przyciąga" to 4 spotkania online.

Zapraszamy Was do kolejnej, X edycji programu "Poznań Przyciąga". Do tej pory spotkania odbywały się w szkołach. W tym roku będą to wydarzenia online: 4 webinary, dedykowane konkretnym profilom: humanistyczno-artystycznym, biologiczno-chemicznym, matematyczno-technicznym oraz ekonomicznym. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie coś, co przyciągnie go na najlepsze poznańskie uczelnie!

Pierwszy webinar (blok humanistyczno-artystyczny) startuje już  we wtorek, 24.11., godz. 14-15.

Drugi webinar (blok biologiczno-chemiczny) odbędzie się w piątek, 27.11., w godz. 10:00-11:00.

Wpadajcie, bo warto!

Link do wydarzenia znajdziesz tutaj.