Przyjdź na Dzień Kandydata 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Dniu Kandydata na UAM”, który odbędzie się 25 października 2019 roku na terenie Kampusu Morasko (Wydział Chemii oraz Wydział Historii) w godzinach 08.00-14.00.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu już po raz drugi przedstawi kandydatom na studia kompleksową ofertę dydaktyczną w jednym miejscu. Dla uczniów szkół średnich przewidujemy nie tylko prezentację wszystkich wydziałów i jednostek zamiejscowych, ale również możliwość poznania specyfiki UAM poprzez spotkania z samorządem studenckim i prezentacją wszelkich dostępnych ścieżek studenckiego rozwoju (m.in. wyjazdy zagraniczne, zajęcia i sekcje sportowe, zajęcia dodatkowe).

Uczestnicy będą mogli zapoznać się także z ofertą uniwersyteckiego Biura Karier, czy propozycjami dla najlepszych kandydatów w ramach programu Best Student. W przerwach między zwiedzaniem stoisk na słuchaczy będą czekały wykłady i warsztaty, prowadzone przez naszych wybitnych naukowców.

Zapraszamy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu - Martą Gruszczyńskią-Ludwiczak

email: marta.gruszczyńska@amu.edu.pl, tel.: 662 099 097

Zobacz program Dnia Kandydata na UAM