Data publikacji w serwisie:

Spotkajmy się 23 września na wirtualnym stoisku targowym!

Targi edukacyjne właśnie się rozpoczynają. Także w tym roku UAM bierze udział w Salonie Maturzystów, a nasze stoisko będzie dostępne 23 września. Warto być z nami tego dnia!

To wydarzenie ważne dla maturzystek i maturzystów, którzy myślą o studiach. Kilkanaście dni temu rozpoczął się dla nich intensywny rok szkolny, który upłynie pod znakiem przygotowania do egzaminów dojrzałości. To też rok związany z jednym z ważniejszych wyborów w życiu. Będziecie decydować o swojej przyszłości. Stawiając na studia, będziecie wybierać spośród ofert uczelni, uniwersytetów.

Przygotowaliśmy dla Was wirtualne stoisko UAM

Warto więc odwiedzić Salon Maturzystów i poznać oferty edukacyjne. W tym roku okoliczności sprawiły, że spotkamy się wyłącznie online. Nic straconego! Przygotowaliśmy dla Was wirtualne stoisko UAM! 23 września będziemy dla Was! Co to oznacza?

Przygotowaliśmy materiały, dzięki którym poznacie lepiej Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poznacie naszych studentów, którzy opowiedzą Wam o studiach na UAM i życiu studenckim. Poznacie rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - pierwszą kobietę sprawującą tę funkcję na naszej uczelni. Zadbaliśmy też o prezentacje oferty edukacyjnej. Dowiecie się o rekrutacji w kilku prostych krokach.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o UAM!

Targi edukacyjne były do tej pory okazją do spotkań, rozmów, pytań i odpowiedzi. Nie chcemy tego zmieniać. Dlatego od 16 do 19 będziemy czekać na Was na czacie. Będziecie mogli zadawać nam pytania o kierunki studiów, rekrutację, akademiki, wsparcie materialne i wiele innych tematów. Tak naprawdę możecie zapytać nas o wszystko. Będziemy przecież dla Was! Z przyjemnością pomożemy Wam podjąć tak ważną decyzję.

Targi edukacyjne to dobry czas, abyście przekonali się, dlaczego warto postawić na UAM! Spotkajmy się na naszym wirtualnym stoisku 23 września.