Studenckie know-how dla maturzystów: Kognitywistyka na UAM

Studenckie Know-How #matura2021 to akcja Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczość oraz programu Projektor. 17 maja odbędzie się spotkanie online ze studentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Studentem UAM, który bierze udział w akcji jest Aaron Kubiesa, który 17 maja o godzinie 19.00 opowie o swoim kierunku - kognitywistyce. Powie także o swoich wrażeniach na temat uczelni.

Spotkanie dla maturzystów odbędzie się na platformie GetResponse -  zapisz się!

Odbędzie się również transmisja na fanpage’u.

„Studenckie know-how dla maturzystów” to akcja, która wspiera maturzystów w wyborze kierunku studiów oraz uczelni. W ramach akcji Studenckie Know-How studenci z różnorodnych kierunków dzielą się swoim doświadczeniem, udzielają praktycznych wskazówek oraz odpowiadają na pytania nurtujące maturzystów podczas spotkań online.

Więcej informacji o Studenckim know-how