Data publikacji w serwisie:

Targi edukacyjne online - dołącz do nas w ten weekend

Targi edukacyjne online to kolejne wydarzenie dla kandydatów, w którym bierzemy udział z myślą o Was. W tym roku nie spotkamy się w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich osobiście, ale w najbliższy weekend możecie poznać nas lepiej dzięki wydarzeniu "Uwaga Edukacja".

Przed Wami decyzja o wyborze uczelni i kierunku studiów? Chcecie lepiej poznać ofertę edukacyjną Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Potrzebujecie informacji o uczelni? Jesteście zainteresowani szczegółami rekrutacji na UAM? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie podczas targów edukacyjnych w Poznaniu. Odbędą się 7 i 8 maja.

Przygotowaliśmy dla Was prezentacje, dzięki której dowiecie się jakie kierunki i specjalności macie do wyboru; poznacie zasady rekrutacji. Na naszym wirtualnym stoisko odpowiemy też na najczęściej zadawane pytania kandydatów na studia. Podpowiemy, gdzie szukać informacji o uczelni. Oddajemy w Wasze ręce też tutorial dotyczący procesu rekrutacji. Czeka na Was również animowana prezentacja UAM oraz bardziej tradycyjny folder.

Targi edukacyjne online - odwiedź nasze stoisko!

Wydarzenie organizowane jest pod hasłem "Uwaga Edukacja".  Organizatorami są Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu oraz Grupa MTP.  W jego ramach w piątek i w sobotę odbywają się webinary,  wykłady i spotkania online. Dowiecie się o nich więcej ze strony.

Targi edukacyjne online - bądź z nami!