Trwa rekrutacja na anglojęzyczny kierunek Digital Entrepreneurship w Słubicach

Filia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu działająca w Słubicach oferuje studia II stopnia prowadzone w języku angielskim. Rekrutacja na kierunek Digital Entrepreneurship jest dwuetapowa i do 31 maja trwa pierwszy etap. Dlaczego warto aplikować?

Podwójny dyplom

Jednym z ważniejszych powodów jest podwójny dyplom. Studia prowadzone są wspólnie przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie n/Odrą, a dokładnie przez European New School of Digital Studies (ENS) na Uniwersytecie Europejskim Viadrina. Zajęcia odbywają się w Collegium Polonicum w Słubicach.

Program dostosowany do rynku pracy

Digital Entrepreneurship to kierunek dla wszystkich osób zainteresowanych cyfryzacją procesów społecznych, gospodarczych i politycznych. Jeśli interesuje Cię sztuczna inteligencja, algorytmizacja i nowe metody przetwarzania danych, a swoją przyszłość zawodową widzisz w przedsiębiorstwach IT bądź instytucjach odpowiedzialnych za zarządzanie digitalizacją, ten unikatowy na skalę europejską kierunek jest właśnie dla Ciebie.

Praktyczne zajęcia i projekty

To studia drugiego stopnia, które skupiają się na połączeniu aktualnej wiedzy z zakresu cyfryzacji z praktycznymi zajęciami, realizowanymi w formule projektowej. Zdobędziesz dzięki nim cenne doświadczenie międzynarodowe i międzykulturowe: do tej pory kierunek MoDE wybrali studenci z ponad 30 państw. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę dydaktyczną, złożoną z aktywnych naukowo badaczy rzeczywistości cyfrowej.

Rekrutacja

Aby zostać studentem kierunku Digital Entrepreneurship należy przejść procedurę rekrutacyjną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie n/Odrą. W pierwszym kroku rekrutacja odbywa się po stronie niemieckiej i trwa do 31 maja br. Warunki rekrutacji na studia na EUV dostępne są na stronie: https://europeannewschool.eu/study-at-ens#applying.

Studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu są bezpłatne, a Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą pobiera jedynie opłatę semestralną w wysokości około 350 euro, ale zawiera ona już bilet semestralny na wszystkie środki komunikacji w Berlinie i w Brandenburgii.

Sprawdź szczegółowe zasady rekrutacji