Data publikacji w serwisie:

UAM na targach edukacyjnych w Warszawie

W dniach 15-16 marca 2024 r. w godz. 9.00-16.00 zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów do odwiedzenia naszego uniwersyteckiego stoiska podczas XL Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Podczas targów do dyspozycji kandydatów będzie cały zespół, który odpowie na pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Cię informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze należy szczególnie zwrócić uwagę. Przede wszystkim przedstawimy Ci ofertę edukacyjną naszej uczelni. Jest ona bardzo różnorodna!

Wsparcie otrzymasz też od studentów UAM. Będą z nami właśnie po to, by opowiedzieć Ci o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się z Tobą wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą także o projektach studenckich na uczelni i wydziale.

Co więcej, na naszym stoisku będziesz mógł porozmawiać z certyfikowaną trenerką FRIS, która udzieli wskazówek, jak wybrać odpowiedni dla siebie kierunek kształcenia.

Wstęp na Salon i wszystkie spotkania jest wolny. Pełny program i system zapisów dostępny jest pod adresem www.salon.perspektywy.pl.

Do zobaczenia!