UAM na targach edukacyjnych we Wrocławiu

Trwa Wrocławski Salon Maturzystów 2023. W dniach 12-13 września zapraszamy do odwiedzania stoiska UAM!

Salon Maturzystów to jedno z największych wydarzeń edukacyjnych w Polsce. Organizowane jest przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”.

Na uczestników czeka bogaty program, a w nim m.in. spotkania z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych, edukatorami, nauczycielami akademickimi, ekspertami z rynku pracy oraz studentami i przedstawicielami polskich uczelni.

W wydarzeniu jak co roku udział bierze Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na naszym stoisku czeka zespół, który gotowy jest odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące procesu rekrutacji oraz studiów na UAM. Studenci chętnie opowiedzą o swoim kierunku, zaprezentują wydział, na którym studiują, a także podzielą się wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów.

Zapraszamy 12 i 13 września, w godz. 9.00-15.00, budynek D-20, Politechnika Wrocławska (ul. Janiszewskiego 8). Wstęp wolny.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu: SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2023 − PRZYSTANEK WROCŁAW