UfAM nauce. Ufam UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jednym z trzech najlepszych uniwersytetów w kraju. Zastanawiasz się, co wpływa na tak wysoką lokatę uczelni?

Powodów jest kilka. UAM to ponad stuletnia tradycja. Tradycja i doświadczenie. Z każdym rokiem doskonalimy się w kształceniu. Wysoki poziom kadry dydaktycznej przekłada się na jakość zajęć. Dydaktycy dzielą się ze studentami praktyczną wiedzą i wpierają ich w rozwoju pasji. Dodatkowe środki w ramach projektu europejskiego EPICUR oraz projektu ministerialnego ID UB sprawiają, że granty naukowe są dostępne także dla studentów.

Stawiamy również na system wsparcia studentów. Nasze podejście w tej kwestii jest bardzo holistyczne. Otaczamy studentów opieką zdrowotną, psychologiczną, naukową oraz finansową.

Zaciekawiony?