Kolorowe absolutorium 2018/19

W środę, 5 czerwca 2019 roku, 400-stu studentów ósmej edycji Kolorowego Uniwersytetu w roku akademickim 2018/19 odebrało dyplomy ukończenia z rąk Prorektor UAM ds. kształcenia prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk.

Dzięki współpracy z poznańskimi wydziałami UAM oraz jednostkami ogólnouczelnianymi tj. Biblioteka Uniwersytecka i Ogród Botaniczny tegoroczna edycja projektu obfitowała w mnóstwo naukowych wrażeń skierowanych do kolorowych studentów.

Dodatkowo dzięki kooperacji z partnerami zewnętrznymi na studentów czekały również inne atrakcje m.in. mikołajkowa wizyta w Laboratorium Wyobraźni PPNT, czy pokazy charakteryzacji w Teatrze Nowym.

Dziękujemy wszystkim za serdeczną i owocną współpracę, bez której organizacja tego przedsięwzięcia byłaby niemożliwa.

Pozdrawiamy!