Data publikacji w serwisie:

O The Beatles na inauguracji Uniwersytetu Otwartego UAM!

Uniwersytet Otwarty UAM zaprasza na inaugurację zajęć w nowym roku akademickim, która odbędzie się online w środę 21 października br. o godz. 18:00. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Andrzej Lesicki, rektor UAM w latach 2016-2020. Będzie to niecodzienna okazja do wysłuchania ciekawostek na temat jednego z ulubionych zespołów rektora – The Beatles. Sam wykład dotyczyć będzie płyt wydanych przez zespół w Wielkiej Brytanii.

Ze względu na pandemię, uroczystość zorganizowana zostanie wyłącznie w trybie zdalnym i transmitowana będzie na profilu UO w portalu Facebook (https://www.facebook.com/UAMUniwersytetOtwarty) oraz na uniwersyteckim kanale YouTube (Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w Uniwersytecie Otwartym UAM ).

Mimo trudnej sytuacji epidemicznej, UO UAM kontynuuje działalność i oferuje kursy prowadzone online.  W tym trymestrze, w ofercie znajdują się 52 kursy, a obecnie kończy się rekrutacja na ostatnie z nich. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej: http://uo.amu.edu.pl.

Uniwersytet Otwarty to jedna z inicjatyw Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która powstała w 2016 roku. W ramach zajęć oferowano dotychczas kursy podwyższające kwalifikacje zawodowe, językowe, z prawa, psychologii, zarzadzania, biznesu, ale także i zajęcia dotyczące sztuki, architektury, historii, nauk ścisłych, programowania i biologii, kursy ogrodnicze i brydżowe, pisania scenariuszy, z historii filmu, tańca i jazzu czy warsztaty teatralne. Łącznie w ciągu ostatnich czterech lat uruchomionych zostało 276 kursów dla blisko sześciu tysięcy słuchaczy. Zajęcia dostosowane są do osób uczących się i pracujących i odbywają się zazwyczaj popołudniami oraz w weekendy.

Kontakt

Agnieszka Książkiewicz

61 829 4048